O nás Služby Ceník Kontakt Reference Fotogalerie

Reference

Chodila jsem na lymfodrenáže k paní Kovářové před 3 lety, dala jsem si všechn 10 kůr, má celulitida se velmi zlepšila, zhubla jsem 5 cm přes boky a byla jsem spokojená. I když vím, že se má opakovat lymfodrenáž 1x měsíčně, nechodila jsem. Začala jsme znovu až po 3 letech, kdy paní Kovářová kombinovala kůry s přístrojem STARVAC tzv. „žehličkou“ a musím říci, že výsledky byly úžasné! Vypnutá, hladká pokožka, celulitida še zlepšila o 100%. Nyní už budu chodit pravidelně na udržovací kůry, protože se to prostě vyplatí!

Věra K. 

Jsem prý jeden z mála mužů, který se odhodlal dělat něco se svým břichem. Nejdřív jsem byl 3x v nohavích se zábalem na břicho, cítil jsem lehké nohy, navíc je to parádní relax. Další kůry mě paní Kovářová baňkovala a žehlila. Musím opravdu říci, že jsem měl úbytky v pase, navíc jsem se cítil lépe, došlo k vyplavení toxinů a přestaly mě bolet nohy! Vřele doporučuji i ostatním můžum!

Josef R. 

Chodím k Irče pravidelně na lymfodrenáž již celé roky, jelikož mi otékají nohy, hlavně kotníky, dávám si jen nohavice se zábalem. Od letošního jara jsem chodila častěji, protože mě bolelo i koleno a měla jsem před sebou náročnou poznávací dovolenou. Cestu autobusem do Irska jsem absolovovala poprvé bez kompresních punčoch, nohy mi neotékaly a dovolenou na kole jsem zvládla i bez bolesti kolene. Navíc jsem měla hladkou pokožku a několik centimetrů dole! Chodím také pravidelně na reflexní a sportovní masáže a tak se udržuji po celý rok v dobré kondici.

Růžena D. 

Na jaře jsem si dala celou kůru lymfodrenáží, na pokožce jsem viděla velké zlepšení, zpevnila se mi, navíc jsem se cítila zdravotně lépe. Teď na podzim si celou kůru zopakuji, právě před zimou, abych vyčistila tělo od toxinů a nebyla náchylná ke chřipkám a virozám.

Eva B. 

Chodím na masáže k Ireně Kovářové a jsem velmi spokojena! Masáže provádí poctivě, vždy mi záda uvolní a rozmasíruje. Odcházím jako znovuzrozená. Chodím pravidelně, abych se vyhnula návštěvě lékaře. Celá naše rodina využívá i solária, protože víme, že pravidelně mění trubice, solárko je vždy čisté. Nikam jinam bychom nešli! Vyhovuje nám i to, že solárium není turbo.

Petra P. 

Je mi 75 let, chodím na dlouhé výlety i 25 km, nohy mě bolí, vyzkoušela jsem nohavice a je to balzám! Díky zábalu se mi nohy promastily a vypnuly. Ke každým narozeninám a Vánocům si od rodiny přeju poukázku na lymfodrenáže. Paní Kovářová se o mě stará, udělá mi dobrý, a když není spěch, přidá mi i nějaké ty minuty navíc. Já tak úžasně relaxuji, popovídám si a vždy mi něco dobrého poradí!

Zdena P. 

Chodím k paní Kovářové již několik let. Nejdříve jsem měla intenzivní kůru 2x v týdnu a nyní chodím pravidelně na udržovací kůry. Jsem spokojená a věrná zákaznice. Je milá a příjemná, má dlouholetou praxi, nikdy nic neošidí, proto nikoho jiného nehledám. Vřele doporučuji!

Hana Š.