O nás Služby Ceník Kontakt Reference Fotogalerie

Masáže


Masáž je forma terapie, která se používá jako prostředek ke zlepšení fyzické i duševní kondice. Pomáhá uvolnit klouby a napětí ve svalech. Zlepšuje prokrvení kůže, podkoží a svalů. Dochází k rychlému vyplavování toxických látek z těla. Pozitivně ovlivňuje i nervový systém.


1. SPORTOVNÍ MASÁŽ

Záda, šíje
Nejdříve záda namažu speciální prohřívací mastičkou. Poté nanesu kvalitní, hypoalergenní masážní olej. Po úvodním rozmasírování, používám speciální žehličku (STARVAC), která záda krásně prokrví a uvolní zatuhlé svaly. Dále pokračuji klasickou metodou. Lze využít i baněk (nebolí a nedělají modřiny).


2. REFLEXNÍ

Speciální postup masáže dle Julka Patakyho, jeho unikátní uvolnění krční páteře (3. krční obratel). Poté následuje půlhodinová sportovní masáž.
Masáž je nejen pro ty, které bolí hlava nebo trpí na migrény.


3. RELAXAČNÍ MASÁŽ + REIKI

Tato více jak hodinová masáž je určena všem, kteří si chtějí odpočinout. Ocení ji nejen ženy, ale i muži, podnikatelé či manažeři. Jedná se o masáž prováděnou jemnými, hladivými tahy, při relaxační hudbě a svíčkách. Používám vonné olejíčky a masíruji celé tělo včetně obličeje. S pomocí REIKI působím na tělo, mysl i duši a pokouším se dostat všechny stránky bytosti do harmonické rovnováhy.